UKS Floret z medalem w Opavie
13 maja, 2026
Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Floret świetnie zaprezentowali się 3 maja podczas zawodów w Opavie, dostarczając wielu emocji i powodów do dumy. Floreciści z rudzkiego klubu walczyli z ogromnym zaangażowaniem i pokazali znakomitą formę.
Na podium stanęła Oliwia Jakubowska, zdobywając 3. miejsce. Bardzo dobre występy zanotowały również Lena Ciurko, która uplasowała się na 13. pozycji oraz Hanna Pietrzak, kończąc rywalizację na 19. miejscu. W zawodach dobrze zaprezentował się także Oskar Matuszewski, zajmując 31. miejsce.
Gratulacje dla wszystkich zawodników za waleczność i godne reprezentowanie klubu.







Autor wpisu