12 Czerwca – Dziś świętują: Antonina, Jan, Leon.

Sukcesy zawodników z Ośrodka Najświętsze Serce Jezusa

W Rudzie Śląskiej trwa Tydzień Godności Osób z Niepełnosprawnościami, a w Katowicach w ubiegłym tygodniu zakończyły się letnie igrzyska zorganizowane przez Olimpiady Specjalne. Ośrodek Najświętsze Serce Jezusa w Rudzie Śląskiej w igrzyskach reprezentowało kilku zawodników. Ci, którzy reprezentowali ośrodek w bocce nie wrócili z pustymi rękami. Uczestniczka halembskiego warsztatu – Oliwia Bubisz przywiozła złoty medal w grze pojedynczej, a mieszkaniec DPS-u Daniel Budzyński zdobył medal brązowy. Obydwoje w grze podwójnej jako drużyna zdobyli srebro.

W badmintonie mieszkanka halembskiego DPS-u Sandra Czaplok, również stanęła na podium, zdobywając trzecie miejsce i brązowy medal. Takie trofea zdobyte na imprezie o randze ogólnopolskich igrzysk, gdzie rywalizują ze sobą najlepsi zawodnicy ze wszystkich województw, to naprawdę wielki sukces. Gratulujemy!

Autor wpisu

Wioletta Tkocz
Wioletta Tkocz