Osiem medali i sukces drużynowy!
Zawodnicy ZKS Slavia Ruda Śląska świetnie zaprezentowali się podczas Mistrzostw KZ LZS w zapasach w stylu wolnym oraz zapasach kobiet, które odbyły się w Pelplinie w dniach 22–24 maja. Reprezentanci klubu wrócili z aż ośmioma medalami, a także ogromnym sukcesem drużynowym.
Złoty medal zdobył Kacper Cienskowski, srebrne krążki wywalczyły Nadia Kaliska, Amelia Biniek, Nicola Pacławska, Bartosz Depta oraz Bartosz Klimas, natomiast brązowe medale trafiły do Kamila Tkocza i Tymona Bolika. Bardzo dobre piąte miejsce zajął również Kamil Hukiewicz.
Ogromnym powodem do dumy jest także drugie miejsce drużynowe w stylu wolnym, które potwierdza znakomitą formę całej ekipy. Gratulacje należą się wszystkim zawodnikom, trenerom oraz rodzicom za ich wsparcie i ciężką, konsekwentną pracę.









Autor wpisu