Cztery medale Rudzkiego Klubu Kyokushin Karate na ME
Duży sukces zanotowali zawodnicy Rudzkiego Klubu Kyokushin Karate na Mistrzostwach Europy w Warnie. Reprezentanci klubu zaprezentowali na bułgarskich matach bardzo dobrą dyspozycję, staczając świetne walki i ostatecznie sięgając po cztery cenne krążki. Do Rudy Śląskiej wracają z dwoma tytułami mistrzowskimi oraz dwoma brązowymi medalami.
Na najwyższym stopniu podium stanęli Bartosz Poniszowski oraz Dominik Pasek, którzy po perfekcyjnych pojedynkach wywalczyli złote medale i tytuły mistrzów Europy. Sukces rudzkiej ekipy uzupełniły – Lena Nieborowska oraz Bożena Antczak, które po twardych, widowiskowych starciach zdobyły brązowe medale w swoich kategoriach.
Za sukcesem sportowców stoi także świetnie zorganizowany sztab szkoleniowy. Zawodnikom sekundowali Sensei Bogusław Łobożewicz oraz Łukasz Pasek. W roli sędziów wystąpili Sensei Damian Piechaczek oraz Damian Jarczyk.







Autor wpisu