15 Kwietnia – Dziś świętują: Anastazja, Leonid, Wacław.

Brązowe medale dla zapaśników Pogoni

7 kwietnia, 2026

Zapaśnicy KS Pogoń Ruda Śląska pokazali bardzo dobrą formę podczas Mistrzostw Śląska Kadetów i Pucharu Śląska Dzieci w zapasach w stylu klasycznym, które odbyły się w Katowicach. Na macie nie brakowało emocji, a nasi zawodnicy udowodnili, że potrafią walczyć do końca.

Brązowe medale wywalczyli Maciek Paska w kategorii 51 kg oraz Dawid Bończuk w kategorii 92 kg, obaj prezentując bardzo solidny poziom i determinację. W tej samej kategorii wagowej wystartowali również Krystian Kuska, który zakończył rywalizację na siódmym miejscu, oraz Igor Machura, plasując się na miejscu ósmym.

To kolejny wartościowy start naszych młodych gladiatorów, którzy z każdym turniejem zdobywają doświadczenie i pewność siebie. Świetna robota całej drużyny.

Autor wpisu

REDAKCJA
REDAKCJA