15 Kwietnia – Dziś świętują: Anastazja, Leonid, Wacław.

Biała Sobota z Fundacją „Unia Bracka”

14 listopada, 2023

Po raz kolejny w tym roku rudzianie będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych badań i konsultacji. Tym razem Biała Sobota zorganizowana zostanie w Przychodni Brackiej Polska-Wirek w Kochłowicach (ul. Oddziałów Młodzieży Powstańczej 14a). Odbędzie się ona w najbliższą sobotę (18.11). Z bezpłatnych badań i konsultacji będą mogły skorzystać zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci.

Wszyscy odwiedzający w tym dniu placówkę będą mogli skorzystać m.in. z badań USG, badań słuchu czy konsultacji lekarskich, a także poznać nowego lekarza pediatrę. Każda osoba, niezależnie od tego czy jest pacjentem Przychodni Brackiej Polska – Wirek, czy nie, będzie mogła skorzystać z wielu darmowych badań przesiewowych. Na niektóre badania i konsultacje (zaznaczone na plakacie) konieczna jest wcześniejsza rejestracja.

Aby zarezerwować miejsce należy zadzwonić pod numer telefonu 577-455-358 lub przyjść bezpośrednio do przychodni. Rejestracja rozpoczęła się 13 listopada.

 

Autor wpisu

admin
admin