Wystawa prac uczestników warsztatów malarskich i fotograficznych
24.05.2026
13:30
Parafia Świętej Rodziny, Bytom-Bobrek
![]()
Sztuka, która wyrosła z ziemi, ludzi i historii tego miejsca.
Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejną wyjątkową wystawę prac malarskich i fotograficznych, które powstały podczas warsztatów naszego projektu „Laboratoria czwartej przyrody: aktywizacja społeczności lokalnych w kierunku zielonej transformacji i rozpoznawania lokalnego dziedzictwa antropocenu”.
To nie są zwykłe obrazy i zdjęcia — to efekt wspólnej pracy mieszkańców, którzy przez warsztaty odkrywali swoje najbliższe otoczenie na nowo. Zieleń, ślady przemysłu, piękno ukryte w codzienności Śląska.
Przyjdźcie zobaczyć, co powstało! ![]()
24 maja 2026 (niedziela)
od godz. 13:30
Parafia Świętej Rodziny, Bytom-Bobrek
Wstęp wolny
Wystawa to efekt zaangażowania lokalnej społeczności i piękny dowód na to, że zielona transformacja ma też swój artystyczny wymiar.
Do zobaczenia! ![]()

Autor wpisu