KPKS ,,Halemba" z medalami!
31 maja w Mikołowie odbyły się Mistrzostwa Śląska Młodzików w Akrobatyce Sportowej i Śląskiej Super Ligi – IV edycji 2026 w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce. Udział w nich wzięły również akrobatki i akrobaci z KPKS ,,Halemba”. Wyniki rudzkich zawodników na tychże zawodach przedstawiają się następująco:
Dwójki Mężczyzn – Mistrzostwa Śląska Młodzików: 1 miejsce – Michał Nowak i Aleksander Błaszczyk.
Dwójki Mieszane – Mistrzostwa Śląska Młodzików: 2 miejsce – Elżbieta Warchala i Michał Nowak; 4 miejsce – Hanna Wiśniowska i Jan Sychowicz; 5 miejsce – Alicja Strejczyk i Kajetan Łukaszek.
Dwójki Kobiet – Mistrzostwa Śląska Młodzików: 3 miejsce – Emilia Nowak i Elżbieta Warchala; 4 miejsce – Martyna Gawenda i Róża Jędrzejewska; 6 miejsce – Oliwia Grabowska i Magdalena Jeruzal.
Trójki Kobiet – Mistrzostwa Śląska Młodzików: 4 miejsce – Antonina Postulka, Oliwia Horky i Karolina Sadowska; 5 miejsce – Aleksandra Przybyła, Emilia Nowak i Lena Zakrzewska.
Indywidualne Chłopców – Skrzat+: 1 miejsce – Antoni Sychowicz.
Indywidualne Chłopców – Pierwszy Krok: 1 miejsce – Stanisław Duda.
Indywidualne Dziewcząt – Pierwszy Krok:1 miejsce – Lena Dziadoń.
Dwójki Mieszane – Klasa Młodzieżowa: 4 miejsce – Hanna Banaś i Wojciech Gaś.
Dwójki Mężczyzn – Klasa III:1 miejsce – Michał Nowak i Aleksander Błaszczyk.
Dwójki Mieszane – Klasa III: 2 miejsce – Elżbieta Warchala i Michał Nowak; 4 miejsce – Hanna Wiśniowska i Jan Sychowicz; 5 miejsce – Alicja Strejczyk i Kajetan Łukaszek.
Dwójki Kobiet – Open: 1 miejsce – Larysa Zgłobicka i Maja Cecot.
Dwójki Kobiet – Klasa Młodzieżowa: 1 miejsce – Małgorzata Kudełko i Lidia Białas; 3 miejsce – Zuzanna Koczomb i Wiktoria Trybuś ex aequo Julia Marek i Magdalena Wojdecka; 6 miejsce – Amelia Kortyczko i Anna Nowak.
Dwójki Kobiet – Klasa III: 3 miejsce – Emilia Nowak i Elżbieta Warchala; 4 miejsce – Martyna Gawenda i Róża Jędrzejewska; 6 miejsce – Oliwia Grabowska i Magdalena Jeruzal.
Dwójki Kobiet – Mini-Youth: 2 miejsce – Julia Dobrowolska i Maja Gradzik; 4 miejsce – Natalia Tomala i Łucja Michałek.
Dwójki Kobiet – Pre-Youth: 1 miejsce – Laura Blaszke i Dominika Organista.
Trójki Kobiet – Klasa Młodzieżowa: 2 miejsce – Laura Gomoluch, Teresa Góra i Hanna Niegot; 3 miejsce – Małgorzata Kudełko, Julia Ruśkowska i Zofia; 4 miejsce – Emilia Trojan, Alicja Szczygieł i Nadia Markowicz; 5 miejsce – Matylda Mildner, Magdalena Nowak i Julia Oczadło; 6 miejsce – Julia Narek, Lidia Białas i Magdalena Wojdecka.
Trójki Kobiet – Klasa III: 4 miejsce – Antonina Postulka, Oliwia Horky i Karolina Sadowska; 5 miejsce – Aleksandra Przybyła, Emilia Nowak i Lena Zakrzewska.
Trójki Kobiet – Mini-Youth: 1 miejsce – Karolina Jakubczyk, Nina Waszkuć i Oliwia Bugno; 4 miejsce – Paulina Makowska, Paulina Wróbel i Antonina Duda.
Trójki Kobiet – Klasa II: 1 miejsce – Amelia Iwanowska, Martyna Szymik i Maja Lis.
Trójki Kobiet – Pre-Youth: 1 miejsce – Nina Warda, Lena Bury i Julia Kuczera.

