12 Czerwca – Dziś świętują: Antonina, Jan, Leon.

CKS Slavia nie zwalnia tempa

Zawodnicy CKS Slavia Ruda Śląska ponownie bardzo dobrze zaprezentowali się podczas Mistrzostw Śląska U15 i U17 w podnoszeniu ciężarów, które odbyły się 24 maja w Bytomiu. Nasi reprezentanci pokazali ogromną determinację, charakter oraz efekty ciężkiej, systematycznej pracy na treningach. Drużyna wróciła z medalami, bardzo dobrymi wynikami i kolejnym cennym doświadczeniem zdobytym na pomoście.

Najlepiej spisali się: Kyryło Dranos, który zdobył złoty medal w kategorii U15 oraz zajął 5. miejsce w U17; Szymon Iwanow – srebrny medalista U15 i 7. zawodnik w U17; a także Oskar Piosek, który wywalczył złoto w kategorii U17. Gratulujemy wszystkim zawodnikom ambitnej walki i godnego reprezentowania klubowych barw. CKS Slavia nie zwalnia tempa.

Autor wpisu

REDAKCJA
REDAKCJA