Z ostatniej chwili - pościg i zatrzymanie w Chebziu!
Jak informuje Komenda Miejska Policji, w ciągu ostatniej godziny funkcjonariusze rudzkiej Komendy Miejskiej zatrzymali do kontroli pojazd marki Opel. Gdy jednak policjanci wyszli z radiowozu, celem dokonania kontroli, prowadząca samochodów kobieta ruszyła z miejsca, jadąc w kierunku Chebzia. Mundurowi niezwłocznie ruszyli w pościg. Niedługo później, w rejonie ulicy Dworcowej, udało im się zajechać uciekającej drogę, w efekcie czego ta uderzyła samochodem w lewy bok radiowozu. Jeden z policjantów został ranny, a następnie przetransportowany do szpitala na obserwację, w celu zlecenia dalszych badań. Okazało się jednak, że pasażer kobiety jest poszukiwany nakazem pozbawienia wolności. Oboje zostali zatrzymani, z czego kobieta jedynie pod zarzutem nie zatrzymania się do kontroli. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.