16 Czerwca – Dziś świętują: Alina, Aneta, Budzimir.

Spotkanie w sprawie przebiegu trasy N-S

10 czerwca, 2026

Już jutro, 11 czerwca o godz. 16:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 24 przy ul. Lexa 14 (budynek „B”) odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące budowy odcinka trasy N-S – od autostrady A4 do granicy z Mikołowem.

Podczas spotkania projektant przedstawi tzw. korytarze ruchu. Będzie można również uzyskać informację o przebiegu trasy oraz wnosić swoje uwagi do planowanej inwestycji.

Autor wpisu

REDAKCJA
REDAKCJA