Jubileusze małżeńskie
17 maja, 2026
Dzisiaj w ramach Metropolitalnego Święta Rodziny w Katedrze Chrystusa Króla w Katowicach odprawiona została uroczysta Eucharystia, której przewodniczył arcybiskup Andrzej Przybylski, połączona z wyjątkowym świętem – „Jubileuszami małżeńskimi”. Licznie zgromadzeni Jubilaci odnowili swoje przyrzeczenia małżeńskie, dając piękny i budujący przykład trwałości oraz wierności. Po mszy świętej rozpoczęło się radosne świętowanie Jubilatów, które ze względu na pogodę odbyło się na Wydziale Teologicznym.



Autor wpisu