Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Zwycięska Gwiazda

18-03-2012, 07:27 Robert Dłucik

Podopieczni Rafała Krzyśki przełamali passę meczów bez zwycięstwa i w sobotni wieczór pokonali 5:4 sąsiada z tabeli Pogoń Szczecin. Spotkanie szybko ułożyło się po myśli gospodarzy: w 2 minucie bramkę zdobył Siadul, a w 6 z parkietu wyleciał bramkarz Pogoni, który zobaczył czerwoną kartkę po faulu na Hewliku. Gwiazda nie wykorzystała dwuminutowego okresu gry w przewadze liczebnej, za to w 10 minucie gości wyrównali po strzale Jurczaka. Odpowiedź rudzian była szybka: najpierw Bugański, a potem Słonina dali Gwieździe dwubramkową przewagę. W 17 minucie portowcy znów złapali kontakt, ale po minucie zrobiło się już 4:2 po kolejnej bramce Siadula.


Na brak goli nie można było narzekać również po przerwie. Pogoń wyszła na parkiet mocno zmobilizowana i po trzech minutach gry doprowadziła do remisu. Trener Krzyśka szybko poprosił o czas. Pomogło, bo w 25 minucie Jonczyk wykorzystał podanie Słoniny i było 5:4.


Przyjezdni do końca ambitnie walczyli o uratowanie choćby jednego punktu, ale Krzyśka w bramce Gwiazdy okazał się zaporą nie do pokonania. Raz – na kilkanaście sekund przed końcem – uratował go też słupek.


Foto: Robert Dłucik


Komentarze


03-09-2015, 14:01
tletiuto napisał(a):

2WwA4r <a href="http://ibkgajjhphju.com/">ibkgajjhphju</a>, [url=http://vtnotwjrrzjz.com/]vtnotwjrrzjz[/url], [link=http://hultrxxdcurr.com/]hultrxxdcurr[/link], http://mmuwjuvhjgcz.com/

18-03-2012, 17:57
halymbiok napisał(a):

jazda, jazda nasza ... gwaiazda