Znów wygrana

01-02-2014, 22:21 Sandra Hajduk

Wynikiem 6:2 zakończyło się dzisiejsze spotkanie Gwiazdy Ruda Śląska z UKS-em EKOM Futsal Nowiny. Mimo zdobycia kompletu punktów gra rudzian nie zachwycała.

Rudzianie na początku spotkania odrobinę zaspali. Goście już w trzeciej minucie meczu wykorzystali rzut wolny i objęli prowadzenie. Futsaliści Gwiazdy dość długo nie byli w stanie oddać celnego trafienia. W końcu w 11 minucie po błędzie przyjezdnych bramkę zdobył Siadul. Na minutę i 31 sekund prze końcem pierwszej połowy po rzucie wolnym piłkę w siatce umieścił Piasecki i na przerwę podopieczni Tomasza Klimasa schodzili prowadząc 2:1.

W końcówce spotkania rudzianie w końcu się zmobilizowali. W nieco ponad cztery minuty zdobyli oni cztery bramki – na listę strzelców wpisali się dwukrotnie Krzymiński oraz jeden raz Bereta i Piasecki. Na siedem sekund przed końcem meczu wynik spotkania na 6:2 ustalił zawodnik  z drużyny gości.