Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Zła passa przerwana

06-10-2012, 19:13 Sandra Hajduk

Grunwald Ruda Śląska w końcu przerwał złą passę. W sobotnim spotkaniu z Kamienicą Polską zieloni wygrali przed własną publicznością 2:0.

W pierwszej połowie zdecydowaną przewagę mieli goście. Jednak to rudzianie wyszli na prowadzenie. Po faulu na Szczypiorze sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał Kot. W drugiej połowie gra zawodników Grunwaldu wyglądała lepiej. W 84 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Kot, który dobił piłkę po strzale Kucharza.

- To był pierwszy mecz, w którym przeciwnik w pierwszej części spotkania miał przewagę optyczną, momentami bardzo dużą. Dotychczas to my dyktowaliśmy tempo gry, mieliśmy przewagę, ale - jak wiemy - w ostatnich meczach ponosiliśmy wyłącznie niepowodzenia. Dzisiaj natomiast w drugiej połowie dominowaliśmy na boisku, co wynikało z tego, że więcej sił zostawiliśmy na drugą część gry. Goście powinni się cieszyć, że wówczas padła tylko jedna bramka. Wygraliśmy, chociaż uważam, że spotkanie z naszej strony było słabe. Liczą się jednak bramki. Wcześniej graliśmy dobrze, a goli nie było i traciliśmy punkty. Dzisiaj zagraliśmy słabo, ale za to zdobyliśmy punkty – powiedział po spotkaniu trener Teodor Wawoczny.

Więcej na temat spotkania w gazetowym wydaniu WR.

 

 

 

 

 


Komentarze