Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Zatańczyli zumbę na rynku

05-06-2017, 15:01 Agnieszka Lewko

To, że zumba łączy pokolenia udowodnili starsi i młodsi mieszkańcy Rudy Śląskiej, którzy wspólnie zatańczyli zumbę! W minioną sobotę (3.06) po raz pierwszy na rynku w Nowym Bytomiu odbył się Nocny Maraton Zumba Fitness, który zgromadził wielu mieszkańców!

- Najpierw wszystkie dzieciaki mogły wziąć udział w zumbie dla dzieci, czyli zumbie kids. Później dorośli i całe rodziny miały okazję poćwiczyć z instruktorami tyle, ile będą mieli ochotę. Jak wytrzymają tempo, to poćwiczą aż do godziny 22. A jest moc! - podkreśliła Aleksandra Poloczek, wicedyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej. - Naprawdę warto się do nas przyłączyć, bo to świetny sposób integracji i spędzenie wolnego czasu, a poza tym także dalszy ciąg świętowania Dnia Dziecka w naszym mieście - dodała.

O to, żeby uczestnicy nie mogli nudzić się ani przez chwile, zadbali: Anna Gierszyńska, Michał Seget, Katarzyna Wyciślok, Szymon Głodny, Michał Rozewski i Radosław Nosal.

- Chcieliśmy Wam  z całego serca podziękować za wspaniałą imprezę, za klimat, jaki razem stworzyliśmy! Wszyscy! Było cudownie! Pięknie! Pokazaliśmy naszemu miastu, jak dobrze potrafimy się bawić, że można zorganizować na prawdę coś wyjątkowego! - zaznaczyła Anna Gierszyńska, instruktorka.


Komentarze