Wygrana zielonych

15-03-2014, 18:34 Sandra Hajduk

Z grającą w II grupie klasy okręgowej Siemianowiczanką Siemianowice Śląskie zmierzył się dzisiaj Grunwald Ruda Śląska. Grający o klasę wyżej „zieloni” wygrali to spotkanie wynikiem 2:0.

Obie bramki padły w drugiej odsłonie pojedynku. W 67 minucie po wrzutce z rzutu rożnego piłkę umieścił w bramce Szpoton. W 77 minucie rzut karny wykorzystał Ciołek.

– Musze przyznać, że jak na klasę okręgową rywal postawił poprzeczkę bardzo wysoko. My wygraliśmy dwiema bramkami. Uważam, że spokojnie ze dwie jeszcze mogliśmy strzelić. Zagraliśmy na normalnym poziomie, pamiętając przy tym, że za tydzień startują rozgrywki ligowe i jakiekolwiek kontuzje są niewskazane – mówił po spotkaniu Teodor Wawoczny, trener Grunwaldu Ruda Śląska.

Z wypożyczenia do Grunwaldu wrócił Ciołek. Między słupkami nie stanie już natomiast Haas. Jego miejsce zajmie znany już miłośnikom halembskiego klubu Lamlih.