Wygrana szczypiornistek

30-10-2012, 08:54 Sandra Hajduk

W sobotę na parkiecie przy ulicy Sportowców zaprezentowały się szczypiornistki Zgody. Rudzianki podejmowały w tym spotkaniu SMS Gliwice. W ostateczności wygrały one spotkanie 34:20 (12:11).

Pierwsza połowa spotkania nie wyglądała tak obiecująco. Rudzianki zagrały w niej słabo. Pierwszy raz prowadzenie objęły dopiero w 27 minucie. Na przerwę schodziły minimalnie wygrywając z gliwiczankami 12:11.

Zdecydowanie lepiej zaprezentowały się zawodniczki Zgody w drugiej połowie spotkania. Dobrze w bramce spisywała się Patrycja Wróbel. Świetnie zagrał także duet - Joanna Bogusz i Katarzyna Ignatova. Ostatecznie to rudzianki zdecydowanie wygrały pojedynek 34:20.

Zgoda Ruda Śląska: Wróbel Patrycja, Ploch Sandra, Góral Katarzyna, Kuligowska Marzena, Kraśnicka Agnieszka, Maciejowska Magdalena, Warzecha Karolina, Olszynka Anna, Michalska Michalina, Świderska Natalia, Bogusz Joanna, Muszioł Joanna, Ignatowa Katarzyna, Jasińska Barbara

Trener: Flizikowska Victoria