Wygrana Slavii na zakończenie

11-06-2019, 15:15 Foto: Ośrodek Sportu i Rekreacji Slavia Ruda Śląsk

Ostatnia kolejka sezonu 2018/2019 dobiegła końca. W sobotę (8.06) piłkarze rudzkiej Slavii pokonali zawodników z Siewierza na meczu wyjazdowym. Bramki Denisa Kwędacza, Łukasza Polaka i Arkadiusza Brzozowskiego sprawiły, że to właśnie drużyna z Rudy Śląskiej triumfowała i ostatecznie zakończyła rozgrywki na 13. pozycji w tabeli. W pierwszej połowie sobotniego spotkania lepiej spisywali się gospodarze, którzy na przerwę zeszli z wynikiem 1:2. Jednak druga połowa meczu wyglądała już całkiem inaczej. Pierwszą bramkę strzelił Denis Kwędacz, a w 63 minucie meczu drugą Łukasz Polak,  natomiast trzecią Arkadiusz Brzozowski. Ostatecznie Slavia wygrała spotkanie i zakończyła rundę wiosenną utrzymując się dzięki dobrej grze w szeregach czwartoligowców.