Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Wybieramy najlepszych sportowców

13-12-2018, 11:55 Agnieszka Lewko

„Wiadomości Rudzkie” po raz 26. organizują sportową imprezę, podczas której nasi Czytelnicy wybiorą swoich faworytów i będą mieli możliwość wyłonienia Najpopularniejszego Sportowca, Sportowca Skrzata oraz Sportowca Amatora. Do 25 stycznia  2019 r. przyjmujemy zgłoszenia. Natomiast po tej dacie rozpocznie się głosowanie. Wszystko to podsumujemy 26. uroczystą galą na początku marca. Prosimy o nadesłanie kandydatur sportowców w kategoriach: NAJLEPSZY SPORTOWIEC, NAJLEPSZY TRENER, SPORTOWIEC SKRZAT!

Kandydatury zostaną opublikowane w gazecie, na portalu wiadomoscirudzkie.pl oraz na naszym profilu portalu społecznościowego Facebook.

- Wszyscy, którzy chcą zgłosić swoich kandydatów w kategoriach: Sportowiec, Trener oraz Sportowiec Skrzat powinni nadesłać wiadomość w tej sprawie na maila agnieszka.lewko@wiadomoscirudzkie.pl lub redakcja@wiadomoscirudzkie.pl z następującymi danymi o kandydacie: imię i nazwisko, zdjęcie, adres, nazwa klubu, numer pesel, wiek, krótka notka opisująca osiągnięcia sportowe kandydata w roku 2018. Zgłoszenia można także dostarczać osobiście do redakcji „Wiadomości Rudzkich”.

Zarówno kandydaci na najlepszego sportowca, jak i trenera powinni urodzić się w Rudzie Śląskiej lub trenować w klubie z naszego miasta. W kategorii skrzat obowiązuje limit wiekowy do 13 lat. W kategoriach: Najpopularnieszy Sportowiec, Sportowiec Amator i Sportowiec Skrzat zwycięzców wybiorą Czytelnicy.


Komentarze


07-02-2019, 07:52
sportowiec krzat napisał(a):

wyrozniajacy sie sportowiec SKRZAT