Worek medali dla akrobatów

03-03-2020, 15:38 KPKS Halemba Ruda Śląska

Akrobatki i akrobaci KPKS-u Halemba Ruda Śląska przyjechali do Rudy Śląskiej ze Świdnicy z workiem medali. Sportowcy sprawdzili swoje umiejętności na . 24. Międzynarodowym Turnieju Wiosny i najwięcej medali udało im się zdobyć przede wszystkim w kategorii youth, gdzie zdobyli komplet złotych medali.

W dwójkach dziewcząt na najwyższym stopniu podium stanęły Laura Tronina – Maja Mrozek,  w trójkach dziewcząt  Amelia Ksiniewicz- Natalia Rudzka- Martyna Kahl, a w dwójce mieszanej Julia Jessel – Szymon Jaworek. Złoto zdobyły także najstarsze reprezentantki KPKS-u  na tych zawodach  Zofia Przechrzta – Wiktoria Matysiak. Na swoim wysokim poziomie zatańczyły również Emilia Urbańska- Emilia Wodyk -  Emilia Biernat oraz Milena Gabrysiak- Pola Mendocha- Zuzanna Krawieczek w trójkach kobiet i w swoich kategoriach zdobyły srebrne medale. Do medalistów dołączyli także: Natalia Dziób - David Biliaiev, którzy występując wspólnie po raz trzeci stanęli na trzecim stopniu podium.

- Gratulacje dla wszystkich zawodników  za osiągnięcie wspaniałych wyników i wyrazy uznania dla wszystkich trenerek: Aleksandry Wodyk, Dominiki Bryły , Doroty Kies , Katarzyny Chlebisz oraz Marty Wandzik – zaznacza Patrycja Loewe, wiceprezes KPKS-u Halemba Ruda Śląska.

Wyniki: Dwójki kobiet: klasa 12-18 lat: 1.miejsce – Zofia Przechrzta – Wiktoria Matysiak, klasa 11-18 lat: 10 miejsce: Lilianna Szudy – Dagmara Piktas, 11. Miejsce – Emilia Krawczyk – Lena Hudzik, klasa youth: 1 miejsce –Laura Tronina- Maja Mrozek. Trójki kobiet: klasa 11-16 lat: 2.miejsce – Emilia Urbańska – Emilia Wodyk – Emilia Biernat, 18.miejsce – Zuzanna Stodulska –Karolina Salomon – Olga Niedobecka, klasa youth: 1.miejsce – Amelia Ksiniewicz – Natalia Rudzka – Martyna Kahl, 2.miejsce – Milena Gabrysiak - Pola Mendocha – Zuzanna Krawieczek, 16.miejsce – Nadia Wróżek – Agata Kołodziej – Martyna Szymik. Dwójki mieszane: klasa youth: 1.miejsce – Julia Jessel – Szymon Jaworek, 3.miejsce – Natalia Dziób – David Biliaiev.