Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Wawel nie zaskoczył

07-09-2012, 12:52 Sandra Hajduk

 

Przemsza Siewierz - Wawel Wirek 5:0 (3:0)

Wawel: Gomoluch – Lein, Piętoń, Buchcik (75’ Bujałkowski), Pyc, Wilczek, Niedźwiedź (78’ Orszulik), Zawisza (70’ P. Majnusz), D. Majnusz (80’ Kaspowicz), Kałużny, Lokaj.

Trener: Piotr Buchcik.

Niedzielne spotkanie z Przemszą Siewierz pokazało, że zmiana trenera nie przyniosła natychmiastowych rezultatów. Chociaż kibicie Wawelu mogli mieć nadzieję na więcej po ostatnim remisie to Przemsza dość brutalnie obnażyła wszystkie błędy rudzkiego zespołu.

- Przegraliśmy z zespołem wyraźnie lepszym od nas organizacyjnie i finansowo – mówił po spotkaniu trener Piotr Buchcik, który w tej roli wystąpił po raz drugi. Różnicę klas między drużynami było widać gołym okiem. W zasadzie już pierwsza połowa spotkania jednoznacznie wskazała zwycięzcę. W przeciągu dziesięciu minut gościom udało się strzelić aż trzy bramki, a i tak zdaniem wielu był to niski wymiar kary. Drugą połowę lepiej zaczął Wawel i chwilami grał z Przemszą jak równy z równym. Szybko jednak rywale ściągnęli rudzką drużynę na ziemię, czego efektem było strzelenie dwóch kolejnych bramek. Wynikiem 5:0 zakończyło się spotkanie.


Komentarze