Rymer Rybik – Wawel Wirek 2:6 (1:6)

Wawel Wirek: Gomoluch (46' Sładkowski) - Lein, Grzywa, Buchcik, Kałużny K. - Lokaj, Wilczek (52' Lux), Piętoń, Kałużny G. (74' Wójcik), Pyc - Mol (81' Mierzwa).

Trener: Piotr Buchcik

Bardzo dobre spotkanie rozegrali piłkarze Wawelu Wirek, którzy na wyjeździe pewnie pokonali Rymer Rybnik.

Rudzianie objęli prowadzenie już w piątej minucie spotkania. Z prawej strony boiska dośrodkował w pole karne Lokaj, tam na futbolówkę czekał Mol, który umieścił piłkę w siatce rywali. Rudzianie w dalszym ciągu nie zwalniali tempa. Zaledwie cztery minuty później po identycznej akcji do bramki trafił ponownie Mol. W 17 minucie na listę strzelców wpisał się Piętoń. Pięć minut później po rzucie rożnym do bramki głową trafił Kałużny. Mający czterobramkowe prowadzenie rudzianie stracili w pierwszej połowie spotkania jedną bramkę – futbolówkę przepuścił zmarznięty Gomoluch. Następnie dwukrotnie piłkę umieścił w bramce gospodarzy Mol – po jednej z akcji futbolówka po strzale Lokaja stanęła na linii bramki, do której wepchnął ją właśnie ten zawodnik.

W drugiej połowie mimo kilku okazji nie udało się zdobyć kolejnych bramek rudzianom. Raz za to trafili gospodarze i mecz zakończył się wynikiem 2:6.