Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Turniej tenisa stołowego

22-11-2017, 12:45 Hufiec ZHP Ruda Śląska

Kolejny raz zuchy, harcerze i instruktorzy Hufca ZHP Ruda Śląska spotkali się przy tenisowych stołach w sobotę (18.11) w Szkole Podstawowej nr 15 Sportowej,by walczyć o prymat mistrza celuloidowej piłeczki oraz uczcić na sportowo  niedawno obchodzone Święto Niepodległości. 

W szranki stanęło i dzielnie rywalizowało  ponad 60 zuchów, harcerzy i instruktorów. W poszczególnych kategoriach wiekowych triumfowali: Gabriela Maślińska, Maksymilian Wróbel, Alicja Hojka , Kajetan Mikołajczyk, Julia Majkowska , Jonasz Nocoń ,Aneta Dąbrowska , Jakub Osmelak.

Od samego początku organizatorem turnieju jest III Szczep „Pomarańczowe jedynki” z Halemby. Turniej przebiegał szybko i sprawnie po czujnym okiem sędziów oraz  szefa turnieju hm. Bogdana Blauta.  - Wiele pojedynków było zaciekłych i ciekawych. Każdy z przybyłych zawodników grał by wygrać. Na  koniec rywalizacji wielka była radość zwycięzców zarówno z osiągniętych wyników, jak i nagród  ufundowanych przez Miasto Ruda Śląska. Pokonani  obiecali szlifować formę na kolejną edycję turnieju - hm. Bogdam Blaut. 

 


Komentarze