Superpuchar Bułgarii należał do rudzianina

11-08-2017, 11:20 Agnieszka Lewko

Mecz o Superpuchar Bułgarii należał do rudzianina. Daniel Kajzer rozegrał całe spotkanie w meczu Botewu Płowdiw z Ludogorcem Razgrad o Superpuchar Bułgarii, który odbył się w minioną środę (9.08).  Jego Botew pokonał po rzutach karnych mistrza Bułgarii 5:4, a Polak obronił jedenastkę. Już w 16 minucie spotkania drużyna Daniela Kajzera objęła prowadzenie, a  Ludogorec zdołał wyrównać dopiero 3 minuty po przerwie. Jednak o wyniku meczu zdecydowała cała seria rzutów karnych, w której bramkarz z Rudy Śląskiej obronił strzał Marcelinho, co właśnie przyczyniło się do zwycięstwa. Warto dodać, że Daniel Kajzer od lipca 2017 jest bramkarzem bułgarskiego zespołu Botev Plovdiv. Wcześniej przez 5 lat był bramkarzem rybnickiego ROW-u, dla którego zagrał aż 108 meczy.