Sukcesy akrobatów

08-10-2013, 15:05 Sandra Hajduk

Szereg dobrych występów odnotowali akrobaci KPKS-u „Halemba”.

W sobotę 5 października w Bielsku-Białej odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. W klasyfikacji klubowej KPKS „Halemba” zajął trzecie miejsce. Złożyło się na to kilka sukcesów indywidualnych.

Wyniki:
skoki na ścieżce: Magdalena Rożek – 3 miejsce, Barbara Sordyl – 4 miejsce;

dwójki mieszane: Natalia Graja – Mikołaj Feser – 1 miejsce; Julia Olchowa, Adam Żur – 3 miejsce;

trójki dziewcząt: Magdalena Rożek, Agata Olczak, Barbara Sordyl – 3 miejsce, Nikola Janik, Wiktoria Matysiak, Natalia Graja – czwarte miejsce; Natalia Gembora, Karolina Żur, Kinga Białek – szóste miejsce;

dwójki dziewcząt: Magdalena Rożek, Agata Olczak – drugie miejsce; Nikola Janik, Wiktoria Matysiak – trzecie miejsce, Weronika Jessel, Monika Skorupa – szóste miejsce.

Tego dnia rozegrano także zawody o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Akrobatyki Sportowej. Drużynowo KPKS „Halemba” również zajął trzecie miejsce.

Wyniki indywidualne:
skoki chłopców: Błażej Kamiński – 4 miejsce;

skoki na ścieżce dziewcząt: Martyna Hyba – 2 miejsce;

trójki dziewcząt: Julia Olchowa, Małgorzata Feser, Sandra Ruda – 3 miejsce; Roksana Rospondek, Oliwia Jakubik, Agnieszka Skorupa – 6 miejsce;

dwójki mieszane: Julia Olchowa, Adam Żur – 2 miejsce.

Wcześniej, 28-29 września w Chorzowie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Juniorów w Akrobatyce Sportowej. Trzecie miejsce na tych zawodach zajęli Oliwi Hałupka i Łukasz Wojtaszczyk.