Srebro Krzysztofa Dudka

31-01-2013, 09:21 Sandra Hajduk

Siedmioosobowa ekipa zawodników TL Pogoń zaprezentowała się podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów rozegranych w Spale. Swoją wysoką i stabilną formę potwierdził podopieczny Krzysztofa Kotulskiego – Krzysztof Dudek, który z wynikiem 7,00m zdobył srebrny medal w skoku w dal. Zuzanna Putoń zajęła VII miejsce w biegu na 800m z wynikiem 2:25,09. W biegu na 1500m VIII miejsce zajęła Monika Piegza z wynikiem 5:11,77. X miejsce w biegu na 400m zajęła Angelika Siwczyk z wynikiem 60,75.

Wśród juniorów młodszych w biegu na 300m X miejsce zajął Bartłomiej Myszor z wynikiem 37,30 a w biegu na 2000m Damian Połeć zajął XIV miejsce z wynikiem 6:06,77.

Należy nadmienić, że wszyscy zawodnicy uzyskali rekordy życiowe. Kamil Gałecki nie ukończył 7 – boju ze względu na chorobę.

W niedzielnym mitingu seniorów Monika Mochnia ustanowiła bardzo dobry rekord życiowy w biegu na 400m – 58,68. Marta Węgler uzyskała czas 59,64.

Źródło: TL Pogoń