Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Rusza Plebiscyt Na Sportowca i Trenera Roku

19-12-2017, 11:27 Agnieszka Lewko

„Wiadomości Rudzkie” po raz XXV organizują Plebiscyt na Sportowca i Trenera Roku. Podobnie jak w zeszłym roku nasi Czytelnicy wybiorą swoich faworytów i będą mieli możliwość wyłonienia Najpopularniejszego Sportowca, Sportowca Skrzata oraz Sportowca Amatora. Do 24 stycznia 2018 r. przyjmować będziemy zgłoszenia klubów. Natomiast po tym terminie rozpocznie się głosowanie. Wszystko to podsumujemy 2 marca uroczystą jubileuszową galą w Domu Kultury Bielszowice.

Do zgłaszania kandydatur zachęcamy prezesów rudzkich klubów, a także mieszkańców naszego miasta. Kandydatury zostaną opublikowane w gazecie, na portalu wiadomoscirudzkie.pl oraz na profilu portalu społecznościowego Facebook.

- Wszyscy, którzy chcą zgłosić swoich kandydatów w kategoriach: Sportowiec, Trener, Sportowiec Skrzat oraz Sportowiec Amator, powinni nadesłać wiadomość w tej sprawie na maila redakcja@wiadomoscirudzkie.pl lub agnieszka.lewko@wiadomoscirudzkie.pl  z następującymi danymi o kandydacie: imię i nazwisko, zdjęcie, adres, nazwa klubu, numer pesel, wiek, krótka notka opisująca osiągnięcia sportowe kandydata w roku 2017. Zgłoszenia można także dostarczać osobiście do redakcji – informuje Anna Piątek-Niewęgłowska, redaktor naczelna „Wiadomości Rudzkich”.

Zarówno kandydaci na najlepszego sportowca, jak i trenera powinni urodzić się w Rudzie Śląskiej lub pracować w klubie z naszego miasta. W kategorii skrzat obowiązuje limit wiekowy do 13 lat. W kategoriach: Najpopularnieszy Sportowiec, Sportowiec Amator i Sportowiec Skrzat zwycięzców wybiorą Czytelnicy.


Komentarze