Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Rudzcy mundurowi zajęli III miejsce w piłkarskich mistrzostwach

02-11-2022, 10:35 admin

Na hali sportowej w Siemianowicach Śląskich 32 drużyny walczyły o mistrzowski tytuł podczas Wojewódzkich Mistrzostw Policji w Halowej Piłce Nożnej. Była to już szósta odsłona tych zawodów sportowych, w których poprzednio wygrała rudzka drużyna. Tym razem w zaciętym finale najlepszą drużyną okazała się reprezentacja gliwickiego garnizonu Policji. Rudzcy policjanci zajęli III miejsce.

Po dwuletniej przerwie związanej z pandemią na boisko hali sportowej "Michał" w Siemianowicach Śląskich wróciło jedno z ważniejszych policyjnych wydarzeń sportowych z dyscypliny halowej piłki nożnej. Przez trzy dni reprezentacje 32 jednostek Policji walczyły o tytuł najlepszej drużyny.

Zdobywcą 1. miejsca w Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Halowej Piłce Nożnej była reprezentacja Komendy Miejskiej Policji z Gliwic, która pokonała dzielnie walczącą reprezentację rybnickich policjantów. W walce o 3. miejsce lepsza była reprezentacja KMP Ruda Śląska, która z wynikiem 3:1 pokonała drużynę z Tychów. Rudzcy stróże prawa nie obronili tytułu mistrzowskiego sprzed dwóch lat, ale z Siemianowic Śląskich wrócili z pucharem oraz statuetką dla najlepszego strzelca mistrzostw, która trafiła do rąk zawodnika Pawła Mazurka.

Źródło: KMP Ruda Śląska


Komentarze