Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Rodzinny Fit Day

09-09-2018, 15:44 Agnieszka Lewko

Już po raz czwarty rudzianie mogli uczestniczyć w imprezie „Fit Day dla rodziny”. W sobotę (8.09) w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 specjalnie z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszego miasta i ich rodzicach przygotowane zostały zajęcia taneczne, gimnastyczne, plastyczne, gry, zabawy, konkursy oraz porady specjalistów.

-  „Fit Day dla rodziny” to już taka nasza tradycja, a w tym roku organizujemy go już po raz czwarty. Przy okazji obchodzimy także czwarte urodziny naszego klubu fitness. Przygotowałyśmy dzisiaj wiele atrakcji. Nie brakuje zajęć fitness, zajęć tanecznych, gimnastycznych czy zapasów. Jest to po prostu dzień pełen atrakcji dla całej rodziny, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie - powiedziała Anna Stężały-Pocztańska z klubu 2AFit.

W programie wydarzenia znalazły się m.in.: kids dance, zumba, body control, zajęcia „Kreatywny Bajtel”, sensoplastyka, porady dietetyczne i kosmetyczne, profilaktyka jamy ustnej, malowanie twarzy. Była też strefa gier i zabaw dla dzieci, nauka capoeiry, zapasy. Nie zabrakło też zdrowych przekąsek.


Komentarze