Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny
w Rudzie Śląskiej

Remis z Wisłą

23-08-2014, 18:02 Robert Połzoń

Remisem zakończył się kolejny sparing Gwiazdy Ruda Śląska. Przeciwnikiem rudzian był mocny zespół Wisły Krakbet Kraków.


Wynik został ustalony w drugiej połowie. W tej części gry to wiślacy częściej utrzymywali się przy piłce. Zawodnicy białej gwiazdy objęli prowadzenie po podbramkowym zamieszaniu i samobójczym strzale Łuszczka. W 37minucie meczu do wyrównania doprowadził  Hewlik, wykorzystując przedłużony rzut karny.

 

- Myślę, że był to bardzo fajny mecz, rozgrywany na wysokim poziomie i w szybkim tempie.  W drugiej połowie nie wykorzystaliśmy paru sytuacji, ale dość dobrze wyglądała nasza gra w obronie. Druga połowa obnażyła kilka naszych błędów, aczkolwiek z zaangażowania, wyniku i gry można być zadowolonym- mówił po meczu Tomasz Klimas, trener Gwiazdy.

 

 

Gwiazda Ruda Śląska  1:1 (0:0) Wisła Krakbet Kraków

 

Gwiazda: Waszka, Mężyk, Lubczyński, Łuszczek, Działach, Hewlik, Bubec, Pękala, Piasecki, Siadul, Grudzień, Szachnitowski, Białek, zaw. testowany.

Trener :Tomasz Klimas 


Komentarze