Remis z trzecioligowcem

17-02-2013, 08:01 Sandra Hajduk

GKS Grunwald zremisował w sobotnim sparingu rozgrywanym z trzecioligowym LZS-em Piotrówka 2:2 (0:1).

W pierwszej połowie spotkania gra toczyła się głównie w środku pola bądź pod bramką Grunwaldu. Goście objęli prowadzenie w 38 minucie. Po rzucie rożnym Lamlih zdołał wybić piłkę, jednak wobec dobitki był już bezradny.

Zieloni dobrze weszli w drugą połowę spotkania. W 49 minucie Dreszer skorzystał z podania z pierwszej piłki i strzelił w środek bramki. W 66 Grunwald zdołał objąć prowadzenie. Po dośrodkowaniu Szczypiora z lewej strony boiska, futbolówkę głową w bramce przyjezdnych umieścił zawodnik testowany. Niestety nie udało się utrzymać Grunwaldowi korzystnego wyniku do końca meczu. W 72 minucie głową zdobył bramkę zawodnik gości ustalając wynik spotkania na 2:2.

Grunwald: Lamlih (46’ Bolik) - Oswald (67’ Grzesiak), Jarczyk (46’ Dreszer), Łęcki (54’ Szczygieł) - Szpoton (61’ Porwik), Maciongowski (69’ Szpoton) - Stawowy, Ciołek (69’ Simon), Szczypior - Zawodnik testowany, Kot

Trener: Teodor Wawoczny

II trener: Jacek Bratek