Przyspali na początku

29-10-2013, 11:05 Sandra Hajduk

Kolejne słabe spotkanie mają za sobą piłkarze Jastrzębia Bielszowice. W sobotę udali się oni do Dąbrowy Górniczej, by zmierzyć się z tamtejszą Unią i musieli uznać wyższość gospodarza, przegrywając 3:1.

Pierwsza połowa przebiegła zdecydowanie pod dyktando gospodarzy. Zaledwie 20 minut po gwizdku otwierającym pojedynek wygrywali oni już trzema bramkami. Najpierw piłkarze Unii wykorzystali stały fragment – po rzucie wolnym piłka odbiła się od jednego z zawodników i wpadła do bramki. Następnie dąbrowianom udało się dwukrotnie pokonać Bechtę strzałami z okolic 30 metra. Piłkarze Jastrzębia niewiele mieli w tej części gry do powiedzenia, co odzwierciedla wynik do przerwy – 3:0 dla Unii.

W drugiej części gry bielszowiczanie prezentowali się na boisku trochę lepiej. W 70 minucie udało im się zdobyć bramkę. Na strzał z 20 metrów zdecydował się Foryś i umieścił on piłkę w siatce. Podwyższyć mógł jeszcze Henisz, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale nie zdołał on zdobyć gola. Piłkarze Jastrzębia musieli pogodzić się z kolejną porażką.

Unia Dąbrowa Górnicza – Jastrząb Bielszowice 3:1
Jastrząb Bielszowice: Bechta – Mikuła, Janiak, Skudlik, Kaczmarek, Szymański, Kowalski, Kubiak, Łukasik, Henisz, Sikora, Wiertelorz
Trener: Jacek Janiak