Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Przygotowania rozpoczęte

04-08-2017, 11:12 Agnieszka Lewko

Przygotowania do nowego sezonu 2017/2018 rozpoczęte. Zespół seniorów rudzkiej „Gwiazdy” zaczyna cykl treningów pod okiem nowego duetu trenerskiego, czyli Łukasza Kujawy i Bartka Nogi, z którymi powalczą o awans.

- Stawiamy na odmłodzenie zespołu, a nowi trenerzy postawili sobie cel i zdecydowali, że już w tym roku spróbują powalczyć o awans - podkreśla Arkadiusz Grzywaczewski, prezes SRS-u Gwiazda Ruda Śląska. - Co roku staramy się wprowadzać nowości do naszego zespołu. W tym roku powstała drużyna seniorów, którzy będą łączyli grę na trawie z grą na hali.  Chcemy zdobyć awans i mamy nadzieję, że zbiegnie się to z momentem, w którym zakończony zostanie remont hali - dodaje.

Podczas pierwszego treningu, który odbył się we wtorek (1.08) na parkiecie spotkało się 17 zawodników. Oprócz zawodników , którzy grali w zespole w minionym sezonie, pojawili się także najlepsi zawodnicy z drugiego zespołu, którzy już zaliczyli kilka spotkań w końcówce rozgrywek oraz grupa nowych zawodników..

„Gwiazda” ma w planach rozegranie kilku sparingów  m.in. z  Clearex, Lex Kancelaria, AZS UŚ Katowice czy  Piastem Gliwice.


Komentarze