Przegrana na początek

04-03-2014, 10:58 Sandra Hajduk

W swoim pierwszym spotkaniu w rozgrywkach III Regionalnej Ligi Śląsko-Opolskiej Mężczyzn SPR II Grunwald Ruda Śląska podejmował na własnym parkiecie drużynę MOSM Bytom.

Początek spotkania był bardzo wyrównany. Później bytomianie wyszli na prowadzenie zdobywając cztery gole z rzędu i nie tracąc przy tym ani jednego. Wtedy o czas poprosił trener Marcin Księżyk. Gra rudzian uległa poprawie, jednak na przerwę schodzili oni z czterobramkową stratą 10:14. Druga odsłona to słaba gra w obronie ,,zielonych”. Bytomianie w 38 minucie odskoczyli na osiem bramek (10:18). Taka różnica utrzymała się praktycznie do końca spotkania i SPR przegrał pierwsze spotkanie 23:31.

SPR Grunwald: Drobisz – Kmieć 7, Majchrzak 3, Kurzawa 3, Stogowski 3, Kinczewski 2, Białek 2, Waszak 2, Sieraga 1.

Trener: Marcin Księżyk

Źródło: SPR Grunwald