Porażka Gwiazdy

10-03-2012, 07:36 Robert Dłucik

Rudzianie przegrali z Akademią FC Pniewy 0:2 w piątkowym meczu ekstraklasy futsalu. To był mecz bramkarzy. Rafał Krzyśka w barwach gospodarzy oraz Mołdawianin Nicolae Neagu w szeregach pniewian raz po raz popisywali się znakomitymi interwencjami. Niestety obydwaj przypłacili swoje parady kontuzjami i musieli opuścić parkiet przed końcową syreną.

Na pierwszą bramkę kibice musieli czekać aż do 31 minuty, kiedy to Lebiedziński płaskim strzałem pokonał Krzyśkę. Sześć minut później Chus dobił uderzenie Despotovicia i praktycznie rozstrzygnął losy pojedynku.

W drużynie Gwiazdy najbliżej szczęścia był Piasecki, jednak po jego efektownym woleju piłka zatrzymała się na słupku. Kilka wybornych okazji nie wykorzystał wcześniej Siadul.

Dla Gwiazdy był to trzeci mecz z rzędu bez zwycięstwa.