Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Podopieczni Pulsaru i Matecznika triumfowali

28-11-2019, 16:02 Agnieszka Lewko

Na co dzień trenują w ODK RSM Pulsar i ODK RSM Matecznik, a w minioną sobotę (23.11) triumfowali w Rybniku. Młodzi zawodnicy wzięli udział w X Zawodach Realnej Samoobrony zorganizowanych przez Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego i wywalczyli medale - dokładnie 2 złote i 6 brązowych.

- W zawodach wzięło udział przeszło 130 zawodników z całego Śląska, a medale i dyplomy zwycięzcom wręczył  Mariusz Wowra, prezes Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego w Rybniku oraz Paulina Szumska, która niedawno przywiozła brązowy krążek z Mistrzostw Europy Juniorów i Młodzieżowców w Ju Jitsu w Bukareszcie - podkreśla Damian Belok, starszy instruktor w ODK RSM Pulsar.

Medaliści z Rybnika trenują pod okiem Zdzisława Mikody i Kamila Mikody. Medale zdobyli: Kamil Stawiarski (złoto w kat. 6-8 latków), Przemysław Hajok (złoto w kat. 6-8 latków), Paweł Siedlaczek (brąz w kat. 11- 12 lat), Piotr Belok (brąz w kat. 12 - 13 lat). Ponadto Alicja Siedlaczek, Janusz Walecki, Krzysztof Nocko, Konrad Konieczko, Janusz Walecki zdobyli brązowe medali w kategorii ( dzieci 6 - 8 lat).


Komentarze