Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Piknik podsumował piłkarski sezon

25-06-2017, 20:38 Agnieszka Lewko

Ponad 600 młodych zawodników wraz z opiekunami wzięło udział w pikniku podsumowującym miniony sezon piłkarski, a także rok szkolny. W Parku Strzelnica w Bielszowicach zaprezentowały się drużyny SRS Orlik Ruda Śląska, SRS Gwiazda Ruda Śląska oraz jedyna w mieście Szkoła Mistrzostwa Sportowego.

-  Świętujemy zakończenie roku szkolnego oraz podsumowujemy sezon piłkarski, dlatego bardzo cieszymy się z dużego zainteresowania tym wydarzeniem wśród naszych zawodników oraz ich rodzin. Już wczoraj swój udział w wydarzeniu zadeklarowało ponad 600 osób. W naszym zespole szkolimy coraz młodsze dzieci, a od niedawna prowadzimy akcję „Akademia Przedszkolaka", w której trenują dzieci już od 3 roku życia - tłumaczył  Arkadiusz Grzywaczewski, prezes SRS-u Gwiazda Ruda Śląska.

Najważniejszym wydarzeniem podczas pikniku była prezentacja zespołów piłkarskich i podsumowanie sezonu, jednak nie zabrakło także wielu innych atrakcji. Młodsi uczestnicy spotkania mogli wziąć udział w konkursach i zabawach, a także pobawić się na „dmuchańcach” i placu zabaw. Obył się także turniej towarzyski, w którym zmierzyli się rodzice i trenerzy, pokaz cheerleaderek i wiele innych niespodzianek.


Komentarze