Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Piąta przegrana z rzędu

01-10-2012, 20:07 Sandra Hajduk

Jastrząb Bielszowice – ŁKS Łagiewniki 0:1 (0:1)

Pierwsza i jak się później okazało ostatnia zarazem bramka, która padła w spotkaniu była wynikiem nieporozumienia. Zawodnik gości miał znacznie ułatwione zadanie i uderzył w zasadzie do pustej bramki gospodarzy. W pierwszej połowie zawodnicy Jastrzębia mieli kilka sytuacji, po których zespół z Rudy Śląskiej mógł nawet objąć prowadzenie, jednak nie udało się ich wykorzystać – To był kolejny mecz, w którym mieliśmy jakieś sytuacje, ale nie potrafiliśmy strzelić bramki. Pracujemy na treningach nad tym, żeby poprawić tę skuteczność – mówił trener Gierczak.

W drugiej połowie zarówno jedni jak i drudzy mieli okazję do strzelenia bramki. W 58 minucie zawodnik Jastrzębia strzelił z dystansu ponad bramką, a niecałe dziesięć minut później po wykonaniu rzutu wolnego piłkę lecącą wprost do bramki z kłopotami złapał bramkarz gości. Jedna wynik do końca spotkania już się nie zmienił i Jastrząb zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

- Gra w naszym wykonaniu wyglądała dużo lepiej niż na Wawelu. Mimo tego przegraliśmy chyba z ostatnim zespołem w tabeli. Nie mamy powodów do zadowolenia po tym meczu – mówił trener Piotr Gierczak, dla którego był to drugi mecz w roli szkoleniowca bielszowiczan – Ja się cieszę z tego, że chłopcy wyglądają coraz lepiej piłkarsko. Myślę, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej, a za lepszą grą pójdą w parze wyniki.

Jastrząb Bielszowice: Śmigała, Łukasik, Koniorczyk, Morawiec, Gomoluch, Skudlik, Mzyk, Romczyk, Dembiński M., Dembiński P., Foryś

Trener: Piotr Gierczak

 


Komentarze