Pechowy mecz Jastrzębia

11-09-2012, 13:45 Sandra Hajduk

GKS Strażak Mierzęcice – Jastrząb Bielszowice 3:0 (0:0)

Zła passa Jastrzębia trwa. Drużyna z Bielszowic grała na wyjeździe ze Strażakiem Mierzęcice i po pechowym występie przegrała trzecie spotkanie z rzędu.

Już w pierwszej połowie widać było przewagę gospodarzy, którzy mieli więcej okazji do strzelenia bramki niż zawodnicy Jastrzębia. Zawodnikom Strażaka udało się co prawda strzelić bramkę w pierwszej połowie spotkania jednak arbiter tego gola nie uznał.

Pechowo rozpoczęli drugą połowę rudzianie. W 57 minucie po rzucie rożnym wykonanym przez gospodarzy piłkę do własnej bramki skierował Rafał Mikuła. 2 minuty później drużyna gospodarzy prowadziła już 2:0 a wszystko to po drugiej samobójczej bramce, której autorem był Gomoluch. Dopiero trzecią bramką gospodarze zdołali zdobyć samodzielnie.

- Przeciwnicy byli silniejsi od nas przede wszystkim fizycznie i to zadecydowało o tym, że przegraliśmy to spotkanie. Strażak grał ostro, agresywnie i tak się to skończyło – mówił po spotkaniu trener Andrzej Ziob.

Skład Jastrzębia: Solik, Łukasik, Morawiec Adrian (24’Dembiński P.), Gomoluch, Skudlik (65’ Nowok), Sikora, Mzyk (75’ Kaczmarek), Dembiński M., Mikuła, Gielza, Foryś.

Trener: Andrzej Ziob.