Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Osobno a jednak razem

19-11-2020, 09:17 admin

I Bieg „Osobno a jednak razem” to charytatywna impreza sportowa, w której można sprawdzić swoje siły w biegu lub jeżdżąc na rowerze. Jednak to nie wszystko. W ten sportowy sposób uczestnicy wydarzenia przyczynią się do budowania funduszu stypendialnego dla dzieci i młodzieży. Akcja potrwa do 15 grudnia br., a  na zwycięzców czekają cenne nagrody. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Go Life.

Każda z osób, która chce wziąć udział w wydarzeniu, musi przebiec dystans 5 lub 10 km albo przejechać rowerem dystans 30 km. Można to zrobić w dowolnym miejscu na terenie całego kraju (dopuszczalna jest również aktywność w aplikacji ZWIFT). Wystartować w zawodach można do 15 grudnia. Po zakończeniu biegu lub przejazdu rowerowego uczestnik musi przesłać zdjęcie z podanym czasem biegu lub śladem w formacie GPX za pośrednictwem strony Timekeeper.pl (do 15 grudnia do godz. 23:59). Zgłoszenia uczestnictwa w  konkurencji biegowej lub rowerowej odbywają się pod adresem: https://my.raceresult.com/161963/registration?lang=pl

- Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu. Dzięki niemu z pewnością sprawdzimy swoje sportowe możliwości, ale najważniejsze – pomożemy budować fundusz stypendialny dla dzieci i młodzieży – zaznacza Dawid Wrzaszcz, dyrektor biegu z Fundacji Go Life. – Warto dodać, że na uczestników czekają wspaniałe nagrody. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w każdej z konkurencji otrzymają vouchery na pakiet badań medycznych ufundowanych przez sponsora. A między 15 a 17 grudnia uczestnik biegu, który napisze jako pierwszy komentarz pod specjalnym postem na oficjalnym profilu biegu na Facebooku, wygra nagrodę główną, czyli  zegarek sportowy marki Garmin o wartości około 3 tysięcy zł – dodaje.

Opłata startowa za udział w wydarzeniu, w zależności od rodzaju pakietu, wynosi 25, 50 lub 100 zł. Pełny regulamin dostępny pod adresem: https://my.raceresult.com/161963/info?lang=pl.

Foto: Pixabay


Komentarze