Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Nowy sezon - nowa drużna

06-10-2017, 11:51 KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice

Okres przygotowawczy zawodniczek bielszowickiej "Zgody" już się zakończył, a dziewczęta długo wyczekiwały startu rozgrywek. W sezonie 2017/2018 Trener Płatek nie będzie miał do dyspozycji kilku zawodniczek, które reprezentowały klub w ubiegłym sezonie. Na boisku nie pojawi się: Magdalena Frątczak (przejście do Sośnicy), Martyna Szeja (sprawy zawodowe), Żaneta Tomala (sprawy zawodowe) oraz Anna Sobota (urlop macierzyński).

W dalszym ciągu Trener nie będzie mógł póki co skorzystać z dwóch kontuzjowanych rozgrywających – Martyny Krzysteczko oraz Katarzyny Wojcik, które są w trakcie rehabilitacji po rekonstrukcji więzadeł krzyżowych. Ze względów zawodowych treningów po wakacjach nie wznowiła jeszcze Gabriela Zelek, ale mamy nadzieję, że lada moment dołączy do zespołu. Do drugoligowych zawodniczek Zgody w tym sezonie dołączyły rozgrywająca Aleksandra Jaroszewska (KPR Ruch Chorzów), bramkarka Agata Wesołka (KPR Ruch Chorzów), Sylwia Rejmer (Sośnica Gliwice), Martyna Górnioczek (Imperium FutureNet Katowice) i Julia Śmigielska (użyczenie sportowe z SPR Pogoń 1945 Zabrze).
W najbliższych meczach Trenerzy będą mogli skorzystać z następujących zawodniczek:

Bramkarki: Paulina Mańka, Natalia Podsiedlik, Agata Wesołka

Skrzydłowe: Dominika Krzysteczko, Magdalena Kuberek, Martyna Ściuka, Kinga Zawada

Obrotowe: Jessica Prokop, Katarzyna Zwierko, Julia Śmigielska

Rozgrywające: Małgorzata Chruścińska, Oliwia Fraksztajn, Natalia Kita, Anna Olszynka, Sandra Pietrowska, Aleksandra Jaroszewska

Całej Drużynie i Trenerom życzymy w nowym sezonie powodzenia, samych zwycięstw i dużo zdrowia!


Komentarze