Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny
w Rudzie Śląskiej

Niewykorzystane sytuacje

18-09-2012, 10:37 Sandra Hajduk

Przemsza Siewierz – Urania Ruda Śląska 2:1 (1:1)

Urania: Pardela, Grzesik R. (85’ Grzesik P.), Baran, Jańczak, Piszczatowski, Kornas, Stefanowski (60’ Bujny), Oczko, Kamieński, Miszka, Zalewski

Trener: Stanisław Mikusz

Początek meczu był typową wymianą ciosów obu drużyn. Z czasem coraz lepiej radziła sobie drużyna rudzkiej Uranii. W 20 minucie strzałem w długi róg z 16 metrów popisał się Dominik Kamieński dając rudzianom prowadzenie. Na Przemszę utrata bramki zadziałała mobilizująco. Jednak ich ataki przez dłuższy czas nie dawały efektu. W końcu w 41 minucie spotkania zawodnik gospodarzy doprowadził do wyrównania - dobił on wślizgiem strzał z kilku metrów.

W drugiej połowie do kilku niebezpiecznych sytuacji doprowadziła drużyna Przemszy. Świetnymi interwencjami popisywał się bramkarz Uranii. Tuż przed końcem meczu stuprocentowej sytuacji nie wykorzystali gracze rudzkiej Uranii. Można stwierdzić, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Bowiem w doliczonym czasie gry po dośrodkowaniu w pole karne jeden z zawodników Przemszy strzelił z niewielkiej odległości dając zwycięstwo swojej drużynie.


Komentarze