Nie dali rady

19-10-2014, 13:19 Robert Połzoń

Po pierwszej porażce z Wilkami Wilcza Zawodnicy Wawelu po raz drugi ulegli w rozgrywkach. Tym razem rudzianie stracili punkty z Wyzwoleniem Chorzów.

Do przerwy gospodarze przegrywali już 0:2. Bramki dla zawodników Wyzwolenia padły w 28 i 30 minucie. Po przerwie rudzianie nie dali rady zdecydowanie zaatakować w efekcie czego stracili kolejne dwie bramki. Na osłodę kibicom z Wirku pozostaje piękna bramka honorowa Pyca z rzutu wolnego, która ustaliła wynik na 1:4.

-Wyzwolenie pokazało się z najlepszej strony na naszym boisku. W drugiej połowie zmieniliśmy taktykę, lecz po bramce na trzy do zera było już po meczu. Graliśmy do końca, jednak przegraliśmy dziś zasłużenie- mówił po meczu trener Wawelu Wirek, Jarosław Zajdel.

Wawel Wirek Ruda Śląska 1:4 (0:2) Wyzwolenie Chorzów

Wawel: Gawlik - Kałużny K., Grzywa, Buchcik, Pilszczek (46' Jaromin) - Pyc, Maciejok, Piętoń, Aleksa (46' Majnusz D.) - Lux (68' Foryś), Kałużny G

Trener: Jarosław Zajdel.