Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Łatwe zwycięstwo

12-11-2013, 14:02 Sandra Hajduk

Zespół Zgody Ruda Śląska zmie¬rzył się w sobotę na wyjeździe z SPR-em II Olkusz. Gospodynie od początku sezonu przegrały wszystkie mecze. Tak było i tym razem – musiały one uznać wyższość bielszowiczanek przegrywając 21:27.


Mecz od początku układał się na korzyć bielszowiczanek. W zasadzie od pierwszych minut spotkania to one prowadziły. Do szatni szczypiornistki Zgody schodziły z siedmiobramkową przewagą.


W związku z tym, że spotkanie przebiegało zgodnie z założeniami ekipy z Rudy Śląskiej w drugiej odsłonie gry na parkiecie swoich sił mogły spróbować wszystkie zawodniczki. Pojawiały się błędy zarówno techniczne jak i taktyczne, ale w związku z tym, że rywalki nie były wymagającym zespołem to zespół Zgody schodził z parkietu zwycięsko, wygrywając różnicą sześciu bramek.


Przed dziewczynami jeszcze ogrom pracy, ale mecze z takim przeciwnikami jak Olkusz pozwalają nam w warunkach meczowych wychwycić to co mamy poprawiać i przećwiczyć na treningach – mówiła po spotkaniu Joanna Bogusz ze sztabu szkoleniowego bielszowiczanek.


SPR II Olkusz – Zgoda Ruda Śląska 21:27 (8:15)
Zgoda Ruda Śląska: Ploch, Brzeska – Dziółko, Wojcik, Góral, Maciejowska, Frątczak, Kafel, Pocheć, Sobota, Hodyjas, Baranowska, Rolnik.
Trener: Viktoria Flizikowska


Komentarze