Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Każdy z medalem

06-11-2018, 11:12 Agnieszka Lewko

Z medalami wrócili zawodnicy KPKS-u Halemba z Otwartych Mistrzostw Małopolski, które odbyły się w sobotę (3.11) w Libiążu.

- Aż 341 zawodników z 20 klubów rywalizowało na planszy, ścieżce oraz trampolinach. Na tym tle reprezentacja KPKS-u Halemba wyglądała raczej skromnie, ale jak zażartował jeden z rodziców „poszliśmy na jakość” I faktycznie była to prawdziwa jakość, bo wszyscy zawodnicy wyjechali z zawodów z medalem - zaznacza Danuta Wodarska, prezes KPKS-u Halemba Ruda Śląska.

W najmocniej obsadzonej konkurencji dwójek kobiet klasy trzeciej Pola Mendocha i Zuzia Krawieczek zajęły drugie miejsce. W klasie wyższej Dagmara Piktas i Lilianna Szudy zdobyły złoto. Równie cenny, choć dający drugie miejsce, był występ Emilki Krawczyk i Marty Szebeszczyk. - Bardzo dobry występ i kolejne drugie miejsce dla KPKS-u Halemba zdobyły Ala Szal, Weronika Krzykalska i Maja Kuropatwa. Trochę pecha miał Kajtek z Martynką, którzy po błędzie „w gięciu” zajęli najniższy stopień podium. Podziękowania dla trenerek za przygotowanie zawodników i dla zawodników za piękne emocje - dodała prezes klubu.


Komentarze