Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Gwiazda zabłysnęła

05-11-2012, 14:38 Sandra Hajduk

Gwiazda Ruda Ślaska – Rekord Bielsko – Biała 4:3 (2:1)

 

Mecz zaczął się idealnie dla gospodarzy. W 29 sekundzie po uderzeniu Wojciecha Działacha głową piłkę do bramki rywali skierował Bartosz Siadul i rudzianie objęli prowadzenie. W 11 minucie po szybkim kontrataku tego samego zawodnika zdołali je podwyższyć na 2:0. Po 37 sekundach bielszczanie zdołali strzelić bramkę kontaktową i na przerwę zawodnicy Gwiazdy schodzili prowadząc 2:1.

 

Zaledwie dziesięciu sekund po przerwie potrzebowali rudzianie by ponownie powiększyć swoją przewagę. Do bramki trafił asystujący przy pierwszym golu Wojciech Działach. Na sześć minut przed końcem spotkania goście zagrali z lotnym bramkarzem – zemściło się to w 36 minucie, gdy do pustej bramki trafił Adam Jonczyk. Pomimo dwóch trafień zawodników Rekordu rudzianie zdołali utrzymać zwycięstwo. Na dalsze odrabianie strat zabrakło bowiem czasu i Gwiazda odnotowała tym samym pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

 

Gwiazda Ruda Śląska: Widuch, Mężyk, Bugański, Działach, Jonczyk, Hewlik, Łuszczek, Noga, Omylak, Piasecki, Krzymiński, Zabłocki, Siadul, Słonina.

Trener: Rafał Krzyśka

 


Komentarze