Gwiazda – Rekord Bielsko 2:4 (1:0)

Gwiazda: Gwiazda: Widuch, Mężyk - Bugański, Jonczyk, Hajnc, Hewlik, Słonina, Piasecki, Zabłocki, Siadul, Działach, Noga.

Trener: Rafał Krzyśka

Bramki dla Gwiazdy: Słonina – 7 min., Jonczyk – 24 min.

Niestety, piłkarze halowi Gwiazdy ulegli w 1/8 Pucharu Polski Rekordowi Bielsko i odpadli z dalszych gier. Szkoda, bo mieli szansę na awans, ale do tego potrzebna była lepsza skuteczność. Gospodarze wypracowali wiele sytuacji bramkowych i na tym się kończyło. Powiedzenie o nie wykorzystanych sytuacjach sprawdziło się po raz kolejny.

W siódmej minucie gola dla Gwiazdy zdobył Michał Słonina i halembianie mieli powody do radości. Tym bardziej, że pomimo optycznej przewagi bielszczan, okazje do kolejnych bramek mieli podopieczni trenera Krzyśki. Apetyty miejscowych dodatkowo pobudził Michał Widuch, który w 15 minucie obronił przedłużony rzut karny. Do przerwy wynik się jednak nie zmienił.

Po zmianie stron gospodarze nie spuścili z tonu i nadal dążyli do wyrzucenia Rekordu za burtę pucharowych rozgrywek. W 24 minucie soczysty strzał oddał Hewlik, lot piłki zmienił Jonczyk i Gwiazda prowadziła 2:0. Niestety, gospodarze dwubramkowym prowadzeniem cieszyli się bardzo krótko. Jeszcze w tej samej minucie kontaktowego gla dla bielszczan strzelił Budniak, a w 27 minucie wyrównał Szymura. Gospodarzom gra przestała się układać, za to goście grali coraz lepiej. W 32 minucie trzecią bramkę dla Rekordu strzelił Budniak, a wynik ustalił w 37 minucie Szymura i niespodzianki nie było.

Podpis: Po kilku akcjach trener Rafał Krzyśka nagrodził swoich podopiecznych brawami