Gwiazda chwyta oddech pomorskiej bryzy

06-02-2015, 21:47 Robert Połzoń

Poważne braki kadrowe i widmo kolejnego niepowodzenia mogły dziś (06.02) pokrzyżować plany drużynie trenera Klimasa. Rudzianie jednak nie nawalili i wywieźli z hali Pogoni '04 Szczecin komplet punktów.

Na początku groźnie zaatakowali gospodarze. Ich akcje kończyły się jednak przed bramką Waszki. Gwiazda nie pozostała dłużna i również zaczęła stwarzać swoje sytuacje. Pierwsze dwie bramki strzelili goście. Najpierw z rzutu wolnego trafił Szymon Łuszczek a chwilę później Patryk Szachnitowski podwyższył na 2:0. Niestety do gwiazdka informującego o końcu pierwszej połowy, Gwiazda zdołała również stracić dwa gole.

W drugiej połowie do siatki trafiali już tylko rudzianie. W 34. minucie drugą bramkę w meczu zdobył Łuszczek. Chwilę później Gepert skierował piłkę do swojej bramki i Gwiazda prowadziła w 35 minucie 4:2. Ostatnią bramkę w tym spotkaniu zdobył Łuszczek i tym samym skompletował hattricka.

Pogoń 04 Szczecin 2:5 (2:2) Gwiazda Ruda Śląska