Gwiazda bez punktów

19-10-2014, 21:48 Robert Połzoń

Mimo, że przez większość spotkania to zawodnicy Gwiazdy prowadzili grę, to mecz zakończył się wygraną gości z Chojnic aż 1:3. Brak skuteczności w drugiej połowie nie pozwolił rudzianom doprowadzić do wyrównania.

W dość niemrawej pierwszej połowie, rywale z Chojnic zdobyli gola po klasycznej kontrze. Chwilę później na listę strzelców wpisał się po ładnym uderzeniu Iwanow, jeden z najskuteczniejszych zawodników ligi .

-Mieliśmy swoje okazje w pierwszej połowie, długimi momentami prowadziliśmy grę, jednak to Chojnice strzelały bramki- mówił po meczu Patryk Szachnitowski zawodnik Gwiazdy.

W drugiej połowie gospodarze cały czas napierali na bramkę Red Devils. Gwiazda grała agresywniej, jednak taką grę wykorzystali goście, którzy w 27 .minucie po kontrze powiększyli prowadzenie na 0:3. Rudzianie nie przestawali atakować, co przyniosło im bramkę honorową. Gola w  29. minucie zdobył Kidanov. Był to impuls do jeszcze mocniejszego ataku, jednak wynik meczu do końca nie uległ zmianie.

-W całej drugiej połowie mocno napieraliśmy ale  daliśmy sobie strzelić dość kuriozalną bramkę. Przeciwnik oddał nam pole jednak my nie wykorzystywaliśmy swoich sytuacji. Zabrakło bramki kontaktowej przez co mecz nie ułożył się po naszej myśli- tłumaczył po meczu Tomasz Klimas, trener Gwiazdy.

Gwiazda Ruda Śląska 1-3 (0-2) Red Devils Chojnice